טל אלוביץ'

יועץ לקידום מדיניות ציבורית, ומתמחה במתן פתרונות יצירתיים בעולמות המדיניות הציבורית. מנהל סיעת העבודה בכנסת ה-24. בעל ניסיון רב-שנים בייצוג חברות מסחריות, גופים ציבורים ועמותות אל מול קובעי מדיניות – בכנסת, בממשלה ובשלטון המקומי. יזם ופעיל חברתי מזה שנים רבות, בדגש על פעילות בשלטון המקומי ובקהילת הלהט"ב. חוקר ומפרסם מאמרים בתחומי הכנסת, בחירות ופוליטיקה.

נולדתי בשנת 1989, שלישי מתוך ארבעה אחים, וגדלתי ביישוב נירית. מתגורר כיום בתל אביב. נושם מגיל צעיר את הפעילות הקשורה לעיצוב המרחב בו אנו חיים, מאז הצטרפתי בגיל 13 לפעילות פוליטית במסגרת תנועת הנוער של "מפלגת העבודה".

בוגר תואר ראשון במדע המדינה ותקשורת באוניברסיטה הפתוחה , ותואר שני מחקרי בלימודי ביטחון באוניברסיטת תל אביב. במקביל ללימודי התואר הראשון שירתתי בצה"ל כרל"ש סגן מפקד אוגדת יהודה ושומרון, ולאחר מכן בשירות קבע, כעוזר ראש פרוייקט גדר הביטחון בפיקוד המרכז. השתחררתי בדרגת רס"ל.

עם שחרורי מצה"ל שימשתי כיועץ פרלמנטרי בכנסת ה-19 ליו"ר ועדת הכלכלה, פרופ' אבישי ברוורמן,  ובמקביל מלאתי מספר תפקידים מטעם מפלגת העבודה- ביניהם המזכיר הבינ"ל של המשמרת הצעירה (2016-2017) וחבר האסיפה הכללית של הקרן הקיימת לישראל (2015-2019).

בשנת 2014 הצטרפתי לחברת הייעוץ האסטרטגי ת.א.ר.א,  שם הקמתי את מחלקת המחקר והמידע ושימשתי כמנהל לקוחות. עם תחילת הכנסת ה-20 התחלתי לעבוד בחברת הלובינג פוליסי, שם ייצגתי במשך ארבע שנים גופים פיננסיים וציבוריים גדולים, דוגמת בנק הפועלים, איגוד חברות הביטוח, מפעל הפיס ודואר ישראל.

במקביל לעבודתי המקצועית קיימתי פעילות חברתית ענפה, ונבחרתי בין היתר לתפקיד יו"ר ועדת הביקורת של אגודת הלהט"ב (2015-2017) והייתי ממובילי מחאת המילואימניקים הגאים. ב2017 הקמתי, יחד עם שותף, את תנועת "מקומי" אשר הריצה מועמדים רבים בשלטון המקומי בבחירות המקומיות של 2018.

בכנסת ה-24 ניהלתי את סיעת העבודה בכנסת, תפקיד בו זכיתי לקחת חלק בפעילות היומיות של קואליציה במדינת ישראל ולהיות שותף לבניית המדינה.

באוקוטבור 2022 התחלתי לימודי דוקטורט במדעי המדינה באוניברסיטת מילאנו, איטליה.

לאורך השנים צברתי ניסיון רב ומגוון הן בעבודת הייצוג, הן בעבודת הפרלמנט, הן כחוקר והן כפעיל חברתי ופוליטי.
כיועץ אני מביא את כל הניסיון ונקודות ההשקפה השונות אל השולחן, ומספק יעוץ מקיף המבוסס על ידע, מחקר המבוסס על מידע רלוונטי ועדכני ותובנה פוליטית.

שירותים

ייעוץ ועיצוב מסרים ציבוריים

כשאני מדבר על "הציבור" אני מתייחס למעשה למובן הרחב של המילה. החל מציבור קובעי המדיניות,

ייעוץ וקידום מדיניות ציבורית

מציאות חברתית נקבעת, בחלקה הגדול, על-ידי עיצוב ויישום מדיניות ציבורית. מהמדרכה עליה אנחנו דורכים ועד

מחקרי מדיניות וניתוח רגולטורי

בעידן המודרני, כשאמצעי התקשורת מתקדמים מיום ליום ומאפשרים גישה מהירה מאי-פעם אל מאגרי מידע, השקיפות

הרצאות

הרצאות העוסקות במרחב החיים המשותפים שלנו כאן ואיך הם מתעצבים. ההרצאות עושות שימוש במידע עדכני
×