מחקרי מדיניות וניתוח רגולטורי

בעידן המודרני, כשאמצעי התקשורת מתקדמים מיום ליום ומאפשרים גישה מהירה מאי-פעם אל מאגרי מידע, השקיפות לציבור נהיית נגישה יותר ויותר, וניתן ממש להרגיש את "האינפלציה" של המידע מציפה את הציבור ומערפלת את תפיסתו. היכולת ללקט, לארגן, לעבד ולסנן את המידע נהייתה הכרחית בהתנהלות בזירה הציבורית. 

חברות, ארגונים וגופים חברתיים מוצאים עצמם יום-יום בהתנהלות במרחב הציבורי אשר דורשת התמקצעות רבה. פעילות אפקטיבית במרחב הציבורי מחייבת להבין לעומק את הנושא בו עוסקים ואת הזירה מולה מתמודדים. הדבר נכון בין אם מדובר בהתנהלות יוזמת או בהתנהלות תגובתית למהלכים בזירה הציבורית. היכולת להפיק תובנות משמעותיות ולהבין את המציאות הרגולטורית בתוכה אנו מתנהלים היא קריטית כדי להתנהל בצורה יעילה ואפקטיבית אל מול מקבלי ההחלטות והציבור.

שנים רבות שאני חוקר את הזירה הציבורית ממספר רב של זוויות. חלק מהמחקר במסגרת אקדמית וחלקו במסגרת עסקית בעבור לקוחות שייצגתי ויוזמות ציבורית בהן לקחתי חלק. היכולת שלי לזהות מרכיבים קטנים בתוך תמונה גדולה ולשלב זאת עם שנים של עיסוק במדיניות ציבורית בפועל ובמחקר מאפשרת לי לספק ניתוחי מדיניות ומחקרים ברמה גבוהה ופרקטית המתכתבת עם המציאות.

פעמים רבות, כתגובה להוראות רגולטוריות או כדי לתמוך ביוזמות רגולטוריות אותן אנו נבקש לקדם, נידרש לניתוח הרגולציה ומחקר תומך טיעונים. בעשור האחרון אני חי ונושם רגולציה וכתבתי מאות ניתוחי מדיניות. אני מסוגל לספק ניתוח רגולטורי מתקדם ומהיר במגוון תעשיות ותחומי ידע ולהביא את הידע והמידע העדכני ביותר אליכם לשלוחן.

במסגרת השירותים המוצעים:

  • מחקרי מדיניות ציבורית
  • כתיבת ניירות עמדה
  • מידענות וניתוח רגולטורי
  • סקירות רגולציה ענפיות
×